Przejdź do głównej treści
Kup szablony!

Zadbaj o bezpieczeństwo informacji w firmie z naszymi szablonami!

Zależy Ci na najwyższych standardach przetwarzania informacji w Twojej organizacji? Taką gwarancję zapewnia certyfikat zgodności z ISO/IEC 27001:2022. Właśnie dlatego stworzyliśmy gotowe szablony dokumentacji, które pomogą Ci zdobyć go znacznie szybciej i efektywniej!

Kup teraz za 2000 247 PLN

Najniższa cena z 30 dni: 247 zł

Zaufanie i wiarygodność

Certyfikat ISO buduje zaufanie klientów i partnerów biznesowych. To znak, że Twoja organizacja troszczy się o wysoki poziom bezpieczeństwa danych!

Zgodność z przepisami

Spełnienie wymagań ISO/IEC 27001:2022 gwarantuje zgodność z międzynarodowymi standardami bezpieczeństwa danych, co jest istotne w przypadku kontroli i audytów.

Dyrektywa NIS2

Nasze szablony obejmują wymagania z dyrektywą NIS2, która rozszerza definicje sektorów i podmiotów objętych regulacjami cyberbezpieczeństwa w Europie.

Dla kogo jest ten pakiet szablonów?

Dlaczego warto wybrać nasze szablony?

Zadbaj o bezpieczeństwo informacji w firmie już dzisiaj!

Kup teraz za 247 zł!

Po zakupie wyślemy Ci dostęp do platformy, z której pobierzesz stale aktualizowany pakiet szablonów!

Oto część firm, które zaufały Security Bez Tabu

Poznaj opinie Naszych Klientów

Dlaczego stworzyliśmy ten pakiet szablonów?

 1. Pomoc w zdobyciu certyfikatu

  Wiemy, ile czasu i pieniędzy zajmuje firmom staranie się o spełnienie międzynarodowych standardów bezpieczeństwa. Dlatego stworzyliśmy produkt, który pozwala znacznie przyspieszyć i usprawnić ten proces.

 2. Troska o bezpieczeństwo

  Zapewnienie bezpieczeństwa informacji to nie przywilej, a obowiązek. Działamy z myślą o umożliwianiu innym wdrożenia najwyższej jakości standardów – bez względu na ograniczenia finansowe.

 3. Szerzenie wiedzy o cyberbezpieczeństwie

  W Security Bez Tabu dbamy o szeroko pojęte bezpieczeństwo w sieci. Chcemy dzielić się wiedzą o dobrych praktykach cyberbezpieczeństwa i zmieniać Internet na lepsze!

Postaw na najwyższą jakość ochrony informacji!

Skorzystaj z kompletnego zestawu szablonów dokumentacji, który przyspieszy proces starania się o certyfikat ISO/IEC!

Kup teraz za 247 zł

Po zakupie wyślemy Ci dostęp do platformy, z której pobierzesz stale aktualizowany pakiet szablonów!

Czym charakteryzują się nasze szablony dokumentów?

 1. Kompleksowy zestaw szablonów dokumentów

  W zestawie znajdziesz wszystkie niezbędne szablony dokumentów wymaganych przez ISO/IEC 27001:2022, włączając w to polityki bezpieczeństwa, procedury, instrukcje operacyjne, deklaracje zastosowania (SoA), oceny ryzyka oraz plany ciągłości działania. Szablony są gotowe do personalizacji i dostosowania do specyfiki organizacji, co pozwala na szybką i efektywną implementację.

 2. Zgodność z ISO/IEC 27001:2022

  Wszystkie wzory dokumentów zostały zaktualizowane i są zgodne z najnowszą wersją standardu ISO/IEC 27001:2022. Dzięki temu masz pewność, że dokumentacja Twojej organizacji spełni wszystkie aktualne wymagania, co jest kluczowe dla uzyskania i utrzymania certyfikacji.

 3. Łatwa personalizacja

  Nasze szablony są zaprojektowane z myślą o ich bezproblemowym użyciu. Oferujemy jasne instrukcje i wskazówki dotyczące każdego dokumentu, co ułatwia ich szybkie dostosowanie. Niezależnie od wielkości czy sektora Twojej firmy, nasze szablony pomogą Ci stworzyć kompleksową i zgodną dokumentację.

 4. Wsparcie w ocenie ryzyka i zarządzaniu nim

  Wszystkie organizacje starające się o certyfikat ISO muszą przeprowadzić dokładną ocenę ryzyka. Nasze szablony obejmują narzędzia i dokumenty, które wspierają ten proces, umożliwiając identyfikację, analizę i zarządzanie ryzykiem bezpieczeństwa informacji w sposób zorganizowany i zgodny ze standardami.

Zobacz, jak wygląda nasz pakiet szablonów!

Kluczowa w osiągnięciu i utrzymaniu certyfikacji ISO/IEC 27001:2022 jest adekwatna dokumentacja. To ona odgrywa ona zasadniczą rolę w efektywnym systemie zarządzania bezpieczeństwem informacji (ISMS).

Nasze szablony spełniają wszystkie wymagania ISO/IEC 27001:2022 – zapewniając jednocześnie prostotę i skuteczność w implementacji!

Wdróż transformację cyfrową w swojej organizacji

Wybierz nasz pakiet szablonów i wynieś standardy bezpieczeństwa w swojej firmie na najwyższy poziom!

Rozpocznij drogę do sukcesu!

Kup teraz za 247 zł

Po zakupie wyślemy Ci dostęp do platformy, z której pobierzesz stale aktualizowany pakiet szablonów!

Masz pytanie?

My mamy odpowiedź! a jeśli nie możesz znaleźć informacji o tym, co Cię interesuje – napisz do nas! Odpowiemy najszybciej, jak się da.

Jak otrzymam dokumenty?

Dokumenty otrzymasz poprzez dostęp do platformy. Dlaczego nie wysyłamy tylko plików? Bo maile lubią się zgubić. 😉 A tak masz pewność gdzie są Twoje dokumenty oraz, żę są one tak aktualne jak to tylko możliwe.

Czy mogę korzystać z szablonów by tworzyć dokumenty dla firm trzecich?

Licencja obejmuje wykorzystanie szablonów do celów wewnętrznych. Firma, którą chcesz wesprzeć przy tworzeniu dokumentacji powinna posiadać własny pakiet - po prostu przekieruj ich tutaj do zakupu - będą Ci wdzięczni!

Czy zdołam samodzielnie poradzić sobie z dokumentami?

Oferowany / zamówiony pakiet dokumentacji jest zestawem dokumentów kierunkowych do dalszej pracy w organizacji – wypełnienia i dalszych prac rozwojowych. Dołożyliśmy wszelkich starań aby szablony były przejrzyste i było oczywiste co należy w nich uzupełnić wiedzą o organizacji. Jeśli nadal przysparzałoby Ci to problemów zapraszamy do kontaktu - pomożemy iso@securitybeztabu.pl

Dlaczego taki pakiet wraz z aktualizacjami? Dlaczego to robicie?

Jestem praktykiem i znam rynek. Znam i rozumiem jego bolączki. NIS2, KRI, ISO... jest cała masa wymagań zewnętrznych w sosunku do różnych organizacji nie mówiąc już o tych wewnętrznych. Branża infosec teoretycznie mówi jak powinny wyglądać te dokumenty ale w praktyce osoba nie posiadająca dużego budżetu często nie jest w stanie skorzystać z ich ekspertyzy i usług. Chcemy by Polska i polskie przedsiębiorstwa były tak bezpieczene jak tylko się da. Dlatego właśnie stworzyliśmy coś co z jednej strony przyniesie REALNĄ wartość i OSZCZĘDNOŚĆ czasu a z drugiej pokryje nasze koszty stworzenia i aktualizacji dokumentacji.

Jak otrzymam dokumenty?

Dokumenty otrzymasz poprzez dostęp do platformy. Dlaczego nie wysyłamy tylko plików? Bo maile lubią się zgubić 😉 A tak masz pewność gdzie są Twoje dokumenty oraz, żę są one tak aktualne jak to tylko możliwe.

Jaki mam czas na pobranie plików?

DOŻYWOTNIO! Tak długo jak będziemy na rynku a jesteśmy od 2017 roku i nie wybieramy się nigdzie 😉

Jakie narzędzia są mi potrzebne do skorzystania z pakietu?

Pakiet MS OFFICE w wersji 2010 i wyższej lub inne oprogramowanie o tożsamych właściwościach.

Mam trudności z podjęciem decyzji

To zrozumiałe, że możesz być w szoku stosunkiem wartości do ceny, jaką dostarczamy. Zapraszamy do kontaktu!

Kto stoi za marką Security Bez Tabu?

Wojciech Ciemski – ekspert cyberbezpieczeństwa, innowator, inspirujący mówca.

 • Audytor Wiodący Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji wg. ISO/IEC 27001:2022

 • Praktyk wspierający transformację cyfrową oraz członek ISSA Polska

 • Laureat światowego plebiscytu „40 under 40 in Cybersecurity 2024”

 • Autor bestsellera „Cybersecurity w Pytaniach i Odpowiedziach”

Wojciech ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży IT. Założył kultowego bloga Security Bez Tabu®, który stał się jednym z najbardziej wpływowych źródeł wiedzy o cyberbezpieczeństwie w Polsce. Pełni kluczową rolę jako vCISO, stanowiąc żywą legendę w świecie cyberbezpieczeństwa. W ciągu ostatnich 3. lat przeszkolił ponad 1000 osób oraz przeprowadził ponad 500 h szkoleń na żywo.

Jest gwiazdą największych konferencji IT, takich jak: SEMAFOR, OhMyH@CK, The Hack Summit czy Warszawskich Dni Informatyki. Jego wystąpienia inspirują, przyciągają uwagę i budzą podziw uczestników.

Bądź na bieżąco z wiedzą o cyberbezpieczeństwie